V Praze se setkají špičky středoevropských ICT firem


10.6.2014
Praha
Konferenční prostory pražského hotelu Radisson Blu Alcron budou ve dnech 17. a 18. června dějištěm setkání nejvýznamnějších středoevropských telekomunikačních společností. Již dvanáctý ročník prestižní konference Capacity CEE 2014 poslouží jako platforma pro diskusi o nových technologických i obchodních přístupech, zároveň nabídne zúčastněným řadu možností k získání nových obchodních příležitostí. Zlatým partnerem je tuzemský poskytovatel telekomunikačních služeb Dial Telecom.

Letošní ročník konference Capacity bude kromě tradičních networkingových polední věnován rovněž panelovým diskusím s nejvýznamnějšími osobnostmi ICT businessu. Zahajovací keynote pana Ugura Oruncaka z Turk Telecom International a následná panelová diskuse se bude zabývat konsolidací regionálního velkoobchodního trhu telekomunikačních služeb, slučováním a akvizicím v oblasti. Svůj příspěvek na téma efektivního využití přebytečných přenosových kapacit (dark fibres) následně přednese Tomáš Strašák, obchodní ředitel českého Dial Telecomu. Tomuto tématu bude věnována také následná diskuse.

Druhý den konference započne v polském stylu. Zástupci ICT společností našich severních sousedů účastníkům na akci s názvem Breakfast with Poland přestaví tamější telekomunikační trh a jeho specifika. Kratší tematické bloky budou věnovány také využití 100G přenosových kapacit, přenosovým technologiím IPX a cloudovým technologiím. Závěrečný plenární panel se pak bude zabývat výhledem trhů v zemích CEE.

Kompletní program je k dispozici na stránkách http://www.capacityconferences.com/Capacity-CE.html.

O konferenci Capacity CEE 2014

Z konference Capacity CEE se stala nejvýznamnější telekomunikační událost pro střední a východní Evropu v rámci velkoobchodních trhů. O významu a oblibě setkání svědčí loňské statistiky. Pražské konference se zúčastnilo více než 250 delegátů ze 120 společností nejen z CEE regionu, ale také ze zbytku Evropy, Číny, Ruska a zámoří.

Akce poskytuje optimální prostor pro získání informací o aktuálním vývoji na trhu. Konference má také silné zaměření na vytváření vlastní sítě kontaktů, mj. operátorů, poskytovatelů služeb, poskytovatelů internetových služeb, mobilních operátorů, programátorských společností v rámci střední a východní Evropy, ale i mezinárodních trhů.

O firmě Dial Telecom, a.s. (Česká republika)

Akciová společnost Dial Telecom je poskytovatelem komplexního portfolia hlasových, datových a internetových služeb s garantovanou dostupností po celé České republice prostřednictvím vlastní jednotné optické sítě. Síť společnosti Dial Telecom má centrální dohledové centrum v Praze. Monitorování sítě i pracoviště podpory zákazníků pracují v nepřetržitém provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Dial Telecom, a. s., je držitelem certifikátů ISO 9001:2009 se zaměřením na management jakosti, ISO 14001:2005 pro kvalitu environmentálního managementu a ISO 27001:2006 pro řízení informační bezpečnosti, tedy ochranu citlivých informací před neoprávněným přístupem.

Více informací Vám poskytneme na stránkách http://hadaikum.dialtelecom.cz nebo na těchto kontaktech:

Martina Setunská
Marketing manager, PR
tel.: + 420 226 204 159
email: martina.setunska@dialtelecom.cz
hadaikum.dialtelecom.cz

Pavel Křižka
PR Manager
tel.: +420 732 582 776
email: pavel.krizka@justc.cz                                                         
www.justC.cz