Mezinárodní síť


Společnost Dial Telecom provozuje optické kabelové trasy o délce >5000 kilometrů v rámci České republiky, Slovenska, Německa, Polska, Rakouska a Ukrajiny a to jak vlastní tak i dlohodobě pronajaté úseky. Optická síť a technologie DWDM zajištují propojení významných Evropských uzlů, Londýna, Frankfurtu, Vídně, Amsterodamu, Bratislavy do ČR do Prahy, Brna, Ostravy a ostatních krajských měst a dále distribuční sítí na úroveň okresní měst a podle potřeb zákazníků. Síť naší společnosti je přítomna ve všech důležitých telekomunikačních uzlech a peeringových bodech.

Své služby poskytuje Dial Telecom z 350+ POPů (Point of Presence) do více než 3500 lokalit v České republice i zahraničí.

Ve své síti provozuje Dial Telecom více než 5000 aktivních zařízení s 25 000+ aktivními porty. Kromě optických tras využívá Dial Telecom 1100+ rádiových spojů jak ve své páteřní infrastruktuře, tak i pro úseky posledních mílí. Síť Dial Telecomu je velmi dobře propojena s ostatními mezinárodními i národními operátory.